Zarejestruj skonto
Witaj, Nieznajomy
Reklama

Zakupydodomu.pl  to nie tylko innowacyjne narzędzie umożliwiające sprzedaż i dostawę produktów do domu. To system, który stwarza nowe możliwości producentom, jak i osobom marzącym o własnym biznesie.

 

 Korzyści wynikające z współpracy z zakupydodomu.pl:

- nowoczesny system sprzedaży

- silne zaplecze techniczne

- wysoki standard usług

- obecność w serwisie codziennie odwiedzanym przez tysiące osób

 

Oferta dla producentów:

Zainteresowani producenci mogą zamówić sklep producenta, dzieki czemu klient podczas robienia zakupów może się przenieść do sklepu producenta (lub marki), zgodnego z wizerunkiem stron producenta oraz zintegrować go z jednej strony z własną stroną internetową, a z drugiej ze stroną zakupydodomu.pl.

Uruchomienie własnej sprzedaży online przez producenta wiąże się z dużym nakładem czasu i środków. Kolejnym minusem jest brak szerokiej oferty asortymentowej. Klienci dokonując zamówienia w sklepie spożywczym oczekują różnorodnych produktów. W konsekwencji założony przez producenta sklep rzadko kiedy cieszy się powodzeniem. Na skutek tego, postanowiliśmy wyjść naprzeciw oczekiwaniom Producentów. Opracowaliśmy strategię, która pozytywnie działa na wzrost sprzedaży produktów. W naszym sklepie dla każdego producenta lub marki przewidziana jest subdomena, np. producent.zakupydodomu.pl. Klienci zainteresowani asortymentem danego producenta, będąc na jego stronie mogą swobodnie przenieść się do sklepu, lub ze sklepu zakupydodomu.pl do witryny producenta. Całość obsługi prowadzi sklep Zakupy do domu Sp. z o.o (logistyka, informatyka, transakcje).
Każdy producent posiada wszystkie korzyści z posiadania własnego sklepu, bez związanych z tym kłopotów  które wynikają z prowadzenia i zarządzania bazą danych produktów, ich integracją z operatorem logistyki detalicznej (fullfillement), rozliczaniem transakcji i obsługą klienta włącznie.

Sklep Twojej marki będzie identyczny jak layout Twojejego serwisu.

Klient będzie mieć poczucie, że kupuje w firmowym salonie dzieki czemu zwiększy się również rozpoznawalnośc Twojej marki.

 

Korzyści dla producentów:

- możliwość sprzedaży za pomocą własnej strony internetowej

- brak kosztów związanych z prowadzeniem sklepu (pełną odpowiedzialność za obsługę przejmuje zespół Zakupów do domu)

- fachowe doradztwo i pomoc naszych ekspertów

- dostęp do statystyk sprzedaży własnych produktów

 

Etapy współpracy:

- przygotowanie layoutu nowego sklepu (przez producenta lub przez zespół zakupydodomu.pl)

- stworzenie bazy produktów

- przygotowanie projektu strony

- ewentualne poprawki producenta

- wdrożenie sklepu i synchronizacja go ze stroną producenta oraz systemem zakupydodomu.pl

 

Oferta dla partnerów:

Jeśli jesteś zainteresowany otworzeniem własnego sklepu opartego o system Zakupów do domu, skontaktuj się z nami już dziś: wspolpraca@zakupydodomu.pl

Co zyskujesz?

- nowoczesny i prosty w obsłudze system sprzedaży sprzężony z ogólnopolską siecią

- wysokiej jakości zaplecze techniczne

- fachowe doradztwo z zakresie wdrażania, użytkowania i uaktualniania systemu

- pozycjonowanie swojego sklepu w wyszukiwarce Google.

- subdomene w domenie zakupydodomu.pl np. warszawa.zakupydodomu.pl, szczecin.zakupydodomu.pl itp


Jeśli chcesz się do nas przyłączyć i zacząć wspólnie z nami budowę nowej jakości w dziedzinie zakupów do domu – napisz : wspolpraca@zakupydodomu.pl